Обслуговування клієнтів

Сантехнічні послуги

Встановлення лічильників води — це реальна можливість економити. Якщо приладу обліку немає, організа..

900 грн.

Повірка лічильника водиЗгідно із чинним законодавством, лічильники води підлягають регулярному повір..

350 грн.

..

400 грн.

Повірка лічильника теплаЗ метою економії на комунальних платежах господарі багатьох квартир у Києві ..

1 500 грн.

..

200 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Досвідчений і грамотний сантехнік, так само як і в будь-якому іншому регіоні України, цінується дуже високо. Тому тільки такі фахівці працюють у компанії «Водотехнік». Ми пропонуємо досить широкий спектр послуг:

- повірка лічильників;

- робота з каналізацією;

- встановлення та ремонт сантехніки;

- встановлення лічильників;

- консультації спеціаліста.

Каналізаційні труби, встановлені в старих будинках і багатоповерхівках, є стабільною загрозою, оскільки в будь-який момент можуть почати протікати. Крім того, вони регулярно засмічуються та просто морально застаріли. Найбільш доступний за ціною варіант – викликати сантехніка для ремонту та прочищення каналізаційних труб, квартирних стояків тощо. Це займає багато часу.

Куди раціональніший варіант — замінити старі труби на нові пластикові. Переваги у такому підході цілком очевидні:

- усунення вічних проблем із частими засміченнями та протіканнями;

- швидший злив нечистот;

- відсутність неприємних запахів через негерметичні стики і т.д.

Фахівці компанії «Водотехнік» можуть виконати будь-яку з цих сантехнічних робіт. І якщо ви вибираєте повну заміну каналізаційних комунікацій, ми попередньо надішлемо співробітника для оцінки вартості та уточнення термінів робіт.

Купівля нової сантехніки – це завжди приємна подія. Єдина незручність – не кожен господар має необхідні навички для її встановлення. В цьому випадку краще викликати професійного сантехніка з «Водотехніка», який швидко, якісно та недорого зробить все навіть без вашої участі. Ви заощаджуєте час, нерви і отримуєте гарантію на пів року на додачу, якщо матимуть місце якісь несправності протягом цього терміну.

Лічильники на гарячу та холодну воду, а також опалення можуть поставити співробітники найближчого ЖЕКу, але при цьому ніхто не гарантує швидкості виконання, якості та інших важливих речей, прийнятих у будь-якій цивілізованій країні. Тому ми рекомендуємо заглянути на наш сайт сантехнічних послуг та терміново викликати нашого майстра додому. Ми працюємо у будь-якій точці Києва — від Оболоні до Троєщини. Це дуже зручно та недорого.

І, зрештою, якщо вам потрібна професійна консультація сантехніка, замовте її у нас. Наші співробітники багато років працюють у цій сфері та можуть вирішити будь-яке питання як віддалено, так і з виїздом.

"Водотехнік" - ваша надійна опора навіть у найскладніших ситуаціях.