Обслуговування клієнтів

Повірка лічильника тепла

Повірка лічильника тепла

Повірка лічильника тепла

З метою економії на комунальних платежах господарі багатьох квартир у Києві вважають за необхідне встановлювати спеціальні лічильники тепла. За їх показникми відбувається щомісячна оплата.

Але, як і будь-які інші прилади, лічильники тепла необхідно регулярно повіряти. Термін такої повірки зазначається у паспорті, який постачається разом із приладом безпосередньо із заводу-виробника. Точний термін, коли необхідна повірка лічильника тепла, ви можете переглянути в цьому документі.

Компанія «Водотехнік» протягом понад 20 років надає сантехнічні послуги своїм клієнтам. Серед них і повна повірка теплолічильників. На відміну від водолічильників, їх не можна повіряти без зняття. Головна причина полягає у складності самого приладу та його конструктивних особливостях.

Сучасний пристрій обліку тепла складається з трьох частин:

- Термометр. Він проводить вимірювання температури теплоносія. Причому, робить це у двох місцях одразу — на вході квартири та на виході;

- Водолічильник. Теплоносієм у системі опалення є звичайна гаряча вода. Тому і сам прилад сконструйований за принципом лічильника води, визначаючи, скільки кубів пройшло крізь нього протягом певного часу;

- Рахунковий механізм. Це свого роду "мізки" теплового лічильника. Саме вони визначають, скільки тепла було у квартирі. Виконуються такі розрахунки на підставі двох попередніх даних – кількості теплоносія та його температури.

Враховуючи таку особливість приладу, перевірити його можна лише у лабораторних умовах на спеціальному стенді. Він дозволяє визначити, наскільки сильна похибка кожного елемента окремо. І на підставі цих даних можна прийняти рішення, чи є лічильник придатним для подальшого використання або його потрібно замінити.

Через складності перевірки теплолічильника ціна послуги на порядок вища, ніж на роботу з лічильником води. Однак, регулярна повірка приладів дозволяє уникнути надмірних витрат на тепло та економити набагато більше на комунальних послугах.

Звертаючись до компанії «Водотехнік», ви можете бути впевнені, що:

- Вам надають послуги майстри своєї справи, які мають відповідну кваліфікацію;

- Вартість послуг у нас – одна з найнижчих на ринку;

- Рівень обслуговування нашою компанією максимально наближений до кращих європейських практик.

"Водотехнік" - правильний вибір для всіх, кому потрібна швидка та якісна повірка лічильника тепла.


  • 1 500 грн.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Контакти
Інші послуги