Обслуговування клієнтів

Про компанію

Вперше підприємство ВКФ «УкрСервісМонтаж» заявило про себе 1993-го року. Воно було створено для виконання монтажних робіт на комбікормових та цукрових заводах України. Монтаж та налагодження технологічного обладнання, забезпечення безперебійної роботи заводів – все це входило до обов'язків команди підприємства, що складалася з кваліфікованих слюсарів, зварювальників та монтажників. А потім заводи почали закриватися на модернізацію, після якої більшість із них не відкрилася взагалі і була продана на металобрухт.

Встановлення лічильників холодної та гарячої води

2002-го року було створено ВКП «УкрСервісМонтаж», яке зайнялося обладнанням вузлів обліку води будинків Києва, спираючись на досвід та кваліфікацію співробітників старого підприємства. Ми активно почали встановлювати квартирні лічильники холодної та гарячої води у квартирах киян. Наразі, практично всі будинки та 2/3 квартир житлового фонду Києва враховують витрати води за приладами, а не за нормативами, у чому є чимала заслуга підприємства ВКП «УкрСервісМонтаж».

Обслуговування приладів, що вимірюють кількість води, що використовується

Після того, як первинне встановлення вузлів обліку води в Києві було практично завершено, настав час перевірки правильності роботи встановлених приладів. Нове підприємство РБУ «УкрСервісМонтаж» зайнялося перевіркою і заміною лічильників води, що вийшли з ладу. Крім того, працюючи з комунальними підприємствами міста, компанія продовжувала допомагати усунути недоліки у водопровідних мережах.

Повний комплекс сантехнічних послуг

У 2017 році було створено підприємство «УкрСервісМонаж ЛТД», для надання киянам найповнішого спектру сантехнічних послуг. Наразі, наше підприємство готове виконати у Вашій квартирі роботи будь-якого ступеня складності.

Ми впораємося з усім, що стосується сантехніки

Опис найчастіше затребуваних робіт легко знайти на нашому сайті. Якщо Ви не знайшли там потрібну для Вас інформацію, це не означає, що ми не можемо це зробити. Це означає, що передбачити все - неможливо. У найкоротші терміни ми складемо опис робіт, погодимо кошторис і виконаємо роботу.

Телефонуйте, пишіть, звертайтесь!