Обслуговування клієнтів

Встановлення лічильника води

Встановлення лічильника води

Встановлення лічильників води — це реальна можливість економити. Якщо приладу обліку немає, організація, яка постачає воду, може встановлювати свою щомісячну вартість постачання холодної та/або гарячої води, керуючись багатьма факторами. Як підсумок, споживачам доводиться платити набагато більше, ніж якби вони мали лічильники.

Компанія «Водотехнік» понад 20 років надає сантехнічні послуги, серед яких і встановлення лічильників на холодну та гарячу воду. Переваги співпраці з нами вже встигли оцінити тисячі клієнтів:

- Швидке виконання замовлення. Перш ніж розпочати роботу, ми завжди обговорюємо терміни і наш головний принцип — не порушувати їх. За це багато замовників стали нашими постійними клієнтами та рекомендують нас друзям та знайомим;

- Обґрунтована вартість;

- Гарантія на виконані роботи. Протягом 6 місяців ми усунемо абсолютно безкоштовно будь-які проблеми та дефекти, які з'явилися з нашої вини. Все це прописано в договорі, тому ви можете бути впевнені, що ми тримаємо своє слово;

- Якісне виконання роботи. У нашому штаті працюють виключно професіонали з багаторічним стажем та багатим досвідом роботи. Це гарантує, що результат буде на найдостойнішому рівні.

Щодо політики ціноутворення, слід уточнити кілька важливих деталей. Наша компанія при встановленні лічильників води керується:

- Стандартним тарифом. Він включає вартість робіт виключно по установці лічильника. При цьому мається на увазі, що клієнт надає нам прилад обліку, який і буде вмонтований у трубопровід. Якщо його немає, ви можете за додаткову плату замовити лічильник у нас;

- Наявністю або відсутністю додаткових послуг. До них можуть входити, наприклад, специфічні роботи із заміни трубопроводу в будинку чи квартирі. Іноді вони настільки зношені, що краще доплатити та замінити старі труби, адже в іншому випадку завжди є ризик, що вони матимуть протікання. Крім того, наші фахівці також можуть демонтувати та повернути на місце після проведення встановлення лічильника декоративних елементів, які приховують трубопровід (гіпсокартон, вагонка, плитка тощо).

В результаті, ми готові виконати цілий спектр робіт, якщо це потрібно замовнику. З компанією «Водотехнік» вам не потрібно переживати ні про що, адже ми добре знаємо свою роботу!


  • 900 грн.

Доступні опції

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Контакти
Інші послуги